Учнівське лісництво "Паросток" Котелевської ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради

Учнівське лісництво «Паросток» діє на базі Котелевської ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради. Опікується юними лісівниками лісничий Котелевського лісництва Кропивка І.М. Для учнів спеціалісти лісового господарства  проводять різноманітні екскурсії, лекції, бесіди. Юні лісівники з великим задоволенням допомагають старшим наставникам у створенні, доповненні лісових насаджень, догляді за ними, заготівлі високоякісного насіння, пропаганді серед населення протипожежної тематики.
Вихованці учнівського лісництва також допомагають лісівникам дбати про заповідники (їх на території лісництва 4), а саме: парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва “Ковпаківський лісопарк», ботанічна пам’ятка природи “Барвінкова гора», заповідні урочища «Колода» та «Зіньківщина». Особливу увагу учні приділяють «Ковпаківському лісопарку», адже тут зростає близько 80 порід дерев та чагарників, понад 60 видів лікарських рослин, 28 видів печоріних грибів. Такий об’єкт вивчення учням до вподоби, рідкісні та червонокнижні рослини, умови їх зростання та поширення стають темами дитячих звітів та досліджень.
Екологічна просвіта молоді є надзвичайно важливим напрямком в роботі лісгоспу, адже це є запорукою шанобливого ставлення до природи.

×