Учнівське лісництво "Воїни лісу" Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради

Учнівське лісництво «Воїни лісу» діє на базі Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради. Досвідчений спеціаліст вищої категорії, вчитель біології Йосипенко О.М. та лісничий Чалівського лісництва Москаль В.І. очолюють учнівське лісництво. Молодь учнівського лісництва є незаміними помічниками лісівників. Учні відповідають за лісові насадження, проводять заготівлю насіння, збір лікарської сировини, доглядають за посівами у лісорозсадниках. Кожний рік молодь приймає участь в особливо популярній акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Одним з напрямків діяльності учнівського лісництва є турбота та вивчення весняних первоцвітів Чалівського лісництва. Для комфортних занять зі школярами у конторі Чалівського лісництва обладнаний спеціальний клас з унаочненнями. Там знаходяться різноманітні колекції гербаріїв та комах, ознайомча література про лісівництво, стенди з корисною інформацією про лісове господарство.
Вихованців учнівського лісництва вже сміло можна називати «юні лісівники». Так, це довів (вже на даний час випускник учнівського лісництва) Хмелевський Дмитро, який у 2017 році зайняв 1 місце у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників учнів-членів МАН України у відділені «Екологія та аграрні науки». Дмитро продемонстрував високий науковий рівень дослідницької роботи у підсекції «Лісознавство», тема «Екологічні ніші твердокрилих у межах Чалівського Ллісництва Полтавської області». Також хлопець представив свій Екопроект «CleanTimber» (чистий ліс). В проекті Дмитро висвітлив діяльність людини, яка негативно впливає на біотопи живих організмів та здоров’я людини.
Лісівники переконані, така талановита молодь може в майбутньому стати справжніми професіоналами своєї справи.

×