Чалівське лісництво

Лісничий: МОСКАЛЬ ВЯЧЕСЛАВ ІВАНОВИЧ

Контора лісництва  знаходиться в с. Терешки, за адресою вул. Лісгоспна, 7, тел.0501011608. Охоплює територію Полтавського району та м. Полтава. Загальна площа – 5230,7 га. Площа земель лісового фонду становить 4894,1 га, з них вкриті лісовою рослинністю – 4422,3 га.
   Переважаючою деревною породою є сосна звичайна, що становить 71 % від загальної площі вкритих лісовою рослинністю земель. Загальний запас насаджень лісництва складає 1042,52 тис. куб. м. Середня зміна запасу за календарний рік становить 16,97 тис. куб. м, тобто 4,4 куб. м/га.
   На тереторії лісництва є  пам’ятка природи місцевого значення «Урочище Триби». У ботанічній пам’ятці природи переважають лісові культури сосни віком  70 років.
   У Чалівському лісництві діють 2 шкільні лісництва, що створені на базі Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ковалівського ліцею для обдарованої молоді. Для школярів у лісництві обладнано спеціальний навчальний кабінет, де для них проводяться екскурсії й уроки. До їх послуг – мікроскоп і стенди з наочністю. Влітку старшокласники збирають гербарії, колекції комах. Кращі з них теж зберігаються тут. А ще в «лісовому класі» є безліч цікавих фотографій, що передають моменти спілкування учнів із природою.
   Оскільки територія лісництва знаходиться біля обласного центру та доріг європейського та державного значення, лісовий фонд лісництва має значне рекреаційне навантаження. З метою покращення умов для відпочинку населення та подорожуючих громадян у найбільш привабливих місцях лісництва створені й функціонують рекреаційні місця.
 

 

×