Чорнухинське лісництво

Лісничий: ШЕРСТЮК ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

   Контора лісництва знаходиться в с. Галяве, за адресою вул. Центральна, 2. Охоплює територію колишнього Чорнухинського району. Загальна площа – 5264,7 га. Площа земель лісового фонду становить 4028,1 га, з них вкриті лісовою рослинністю – 3765,8 га.
​​​   Переважаючою деревною породою є дуб звичайний, що становить 38 % від загальної площі вкритих лісовою рослинністю земель. Загальний запас насаджень лісництва складає 644,31 тис. куб. м. Середня зміна запасу за календарний рік становить 11,57 тис. куб. м, тобто 3,1 куб. м/га.
   За останніх декілька років територія контори лісництва значно змінилася. Стала затишна й охайна. Лісівники встановили бесідки та гойдалки, лавочки для відпочинку, адже частими гостями у них є школярі. 
  На території лісництва діє пункт з переробки деревини, невеликі теплиці для вирощування декоративного посадкового матеріалу. Щороку лісівники створюють більше п‘яти місць відпочинку у лісових масивах району. Одне з них – «Козацька криниця». Місце вже давно стало улюбленим для відпочинку місцевих жителів, оскільки, крім чудової природи, тут ще є цілюще джерело. Лісівники розповідають, що у неділю біля джерела утворюється ціла черга за водою. А ще багато відпочиваючих традиційно зупиняють перепочити у затишних бесідках. 
×