Розсошенське лісництво

Лісничий: ІВАНІНА ДМИТРО ПЕТРОВИЧ

   Контора лісництва знаходиться в с. Розсошенці, за адресою вул. Лісова, 1, тел. 0675826016. Охоплює територію Полтавського району. Загальна площа – 3911 га. Площа земель лісового фонду становить 3711,1 га, з них вкриті лісовою рослинністю – 3469,3 га.
   Переважаючою деревною породою є дуб звичайний, що становить 67 % від загальної площі вкритих лісовою рослинністю земель. Загальний запас насаджень лісництва складає 657,35 тис. куб. м. Середня зміна запасу за календарний рік становить 8,35 тис. куб. м, тобто 3,1 куб. м/га.
   На території лісництва є пам’ятка природи місцевого значення «Козацькі дуби», «Зарості цибулі ведмежої», заповідне лісове урочище «Вільшане», заказник «Розсошенський».
   Лісництво складається на 100 % з листяних насаджень. Середній клас пожежної  безпеки – 2,94.
   На території лісництва розташований один з кращих в області та єдиний на підприємстві розсадник декоративного садивного матеріалу. На площі майже 3 гектари зростає близько 60 видів деревних та чагарникових порід у кількості понад 36 тисяч штук. Закладені шкілки для вирощування великого садивного матеріалу. Тут застосовані новітні підходи та технології вирощування рослин. В основному ростуть хвойні породи: ялина звичайна, ялина блакитна, різноманітні види туї та ялівця. Також у розсаднику є листяні види: клени, берези, липи.
   Культури вирощені у розсаднику мають свої переваги перед іноземними аналогами. Це і якість, бо рослини вже пристосовані до наших кліматичних умов, і цінова політика. Для збільшення обсягів вирощування садивного матеріалу, що користується найбільшим  попитом на території розсадника, збудовані теплиці, що оснащені сучасними засобами поливу – туманним обладнанням.  На території розсадника збудований майданчик для реалізації великого садивного матеріалу із закритою кореневою системою, що обладнаний системою безпосереднього поливу кожного саджанця.

 

×